close icon
page-title
Dość milczenia
Dość milczenia CDA - CAŁY serial ONLINE - CDA LEKTOR PL

Szczegóły

 • Tytuł oryginalny: Ni una más
 • Język oryginalny: Hiszpański
 • Kraj produkcji: Hiszpania
 • Reżyser: Nicole Wallace

Dość milczenia CDA - CAŁY serial ONLINE - CDA LEKTOR PL

star7.1
155Ocen
date2024

Dość milczenia Wszystkie Sezony

Dość milczenia Recenzje

 • avatar

  CineCluster

  |8 godziny temu
  Postacie mega, ale fabuła mogła być lepsza, ogólnie spoko serial
 • avatar

  SeriesSpectator

  |2 dni temu
  Oglądając czułem się jak na rollercoasterze, mega emocje
 • avatar

  GrooveGazer

  |3 dni temu
  ok wyjaśnij mi dlaczego ten serial jest tak dobrze oceniany? Niby spoko efekty i fajny plot twist ale no bez przesady bo du$# nie urywa;/
 • avatar

  KubaManic98

  |3 dni temu
  Izrael zaatakował Palestyne tak tylko przypominam że zgineło wiele ludzi #free palestine
 • avatar

  MatVOD

  |5 dni temu
  Nie wierze że wiecie kto się pocałowali wiecie z kim (nie chce spoilerować) Przecież ona wygląda jakby miała 15 lat 😱
 • avatar

  Gajdek12

  |5 dni temu
  Mama potwierdza że to gniot prawie tak jak ta nowa fryzurka co każdy ma teraz mullet ha tfu
 • avatar

  Dave021

  |7 dni temu
  Można oglądać i tysiąc razy i nigdy się nie nudzi. Niesamowite
 • avatar

  MovieMadness

  |7 dni temu
  Już myślalem że stronka fejur ale trzeba tylko w reklamy przeklikać
 • avatar

  gut87

  |14 dni temu
  Polecam, serial jest ciekawy. Trzeba jednak trochę odporności na modę i manierę lat 80.

Dość milczenia Obsada

Spis treści

Kim jest Alma, główna bohaterka serialu?

Alma jest siedemnastoletnią uczennicą, która stoi u progu dorosłości. Choć z pozoru jej życie wydaje się typowe dla nastolatki, Alma skrywa wiele tajemnic i mierzy się z poważnymi problemami. Poznajemy ją jako wrażliwą i nieco zagubioną dziewczynę, która szuka swojej drogi w skomplikowanym świecie.

Alma ma dwie najbliższe przyjaciółki – Gretę i Natę, z którymi przechodzi wszystkie typowe dla nastolatków doświadczenia, takie jak poczucie wyobcowania, zazdrość, konflikty z rodzicami, a nawet toksyczne związki. Jednak gdy na profilu @Iam_colemanmiller pojawia się szokujące zdjęcie z opisem "To ja dzień przed tym, jak zostałam zgwałcona", życie Almy i jej przyjaciółek zmienia się diametralnie.

Image Dość milczenia serial online

Dość milczenia – kulisy produkcji kontrowersyjnego dramatu

Serial "Dość milczenia" to poruszająca produkcja, która nie boi się poruszać trudnych, ale niezwykle ważnych tematów. Za kamerą stanęła Nicole Wallace, doświadczona reżyserka znana z bezkompromisowych i emocjonalnych filmów obyczajowych. Nie inaczej jest w przypadku tego serialu, który wywołał wiele kontrowersji już na etapie produkcji.

Twórcy podjęli się delikatnej materii przemocy seksualnej wśród nastolatków, przedstawiając wstrząsającą historię z perspektywy ofiary oraz jej przyjaciół i rodziny. Było to wyzwanie nie tylko pod względem fabularnym, ale także emocjonalnym dla całej ekipy. Aby zachować autentyzm, na plan zdjęciowy zaproszono ekspertów, którzy czuwali nad właściwym ujęciem tak delikatnego tematu.

Gdzie obejrzeć cały serial Dość milczenia 2024 za darmo?

Fani seriali mogą liczyć na kilka opcji legalnego obejrzenia "Dość milczenia" w Polsce. Wśród platform VOD, gdzie można znaleźć tę produkcję, jest między innymi popcornflix.pl. Serwis ten oferuje bogatą bibliotekę filmów i seriali w atrakcyjnej cenie, a premiery takie jak "Dość milczenia" pojawiają się tam regularnie.

Oprócz popcornflix.pl, serial będzie również dostępny na innych popularnych platformach streamingowych. Widzowie mogą więc wybierać spośród różnych opcji i zdecydować, która z nich będzie dla nich najwygodniejsza. Jedną z zalet obejrzenia "Dość milczenia" legalnie jest oczywiście wsparcie twórców oraz gwarancja najwyższej jakości obrazu i dźwięku.

Poruszające sceny i wątki w najnowszej odsłonie serialu

Serial Dość milczenia nie boi się podejmować trudnych i kontrowersyjnych tematów. Jednym z kluczowych wątków produkcji jest gwałt na nastoletniej dziewczynie oraz jego traumatyczne konsekwencje. Twórcy podeszli do tej delikatnej materii z ogromną starannością, dzięki czemu udało się stworzyć wstrząsające, ale i autentyczne sceny.

Oprócz samego aktu przemocy, Dość milczenia porusza również kwestie związane z przemocą psychiczną, presją środowiska czy trudnościami w utrzymaniu bliskich relacji w obliczu tak traumatycznego przeżycia. Widzowie mogą liczyć na wiele emocjonalnych i wzruszających momentów, które zmuszą do refleksji nad problemami codziennie dotykającymi nastolatków.

Image Dość milczenia 2024

Obsada młodych talentów w Dość milczenia

Siłą serialu Dość milczenia jest z pewnością obsada, która składa się z wielu młodych i utalentowanych aktorów. W rolę Almy, głównej bohaterki, wciela się obiecująca Kara Westbrook. U jej boku występują między innymi Kate Sinnott jako Greta oraz Ava Mitchell jako Nata – dwie najlepsze przyjaciółki Almy, które stają przed trudnym wyzwaniem w obliczu tragicznych wydarzeń.

Oprócz wspomnianej trójki, na ekranie pojawia się również kilku innych interesujących debiutantów, którzy z całą pewnością zwrócą na siebie uwagę widzów swoimi naturalnymi i przekonującymi kreacjami. Obejrzenie Dość milczenia to nie tylko szansa na poznanie poruszającej historii, ale także sposobność, by śledzić poczynania nowych wschodzących gwiazd aktorskich.

Dlaczego warto obejrzeć serial Dość milczenia?

Dość milczenia to serial, który z całą pewnością nie pozostawi nikogo obojętnym. Produkcja podejmuje ważne i aktualne tematy w sposób odważny, ale jednocześnie pełen szacunku dla ofiar przemocy. Warto obejrzeć ten serial, żeby zrozumieć skalę problemu i skłonić do refleksji nad środowiskiem, w którym wychowują się nastolatkowie.

Niezaprzeczalnym atutem tej produkcji jest również świetna obsada młodych talentów, którzy tworzą wiarygodne i zapadające w pamięć postaci. Fani dobrego kina obyczajowego z pewnością znajdą tu coś dla siebie, natomiast miłośnicy lżejszych klimatów będą mogli przekonać się, jak ważne i wciągające potrafią być dobrze opowiedziane historie o trudnych tematach.

Podobne seriale do Dość milczenia

Jan Mateja

Jan Mateja

Witaj na moim portalu, gdzie świat filmu staje się pasją, a każdy obraz to nowa historia do odkrycia. Jako właściciel tego miejsca, pragnę dzielić się nie tylko recenzjami, lecz także głębszymi spostrzeżeniami i refleksjami nad kinem. Tutaj każdy zwiastun, każda fabuła, każdy dialog staje się pretekstem do ożywienia dyskusji i rozpalenia pasji kinomaniaków. Razem poszukujemy perł kinematografii, które poruszają, inspirują i przemawiają do serca. Dołącz do mnie w tej filmowej podróży, gdzie światła reflektorów oświetlają drogę ku niezwykłym filmowym przeżyciom!

Oceń serial

fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
fill-star
outline-star
outline-star
outline-star
Ocena: 7 Liczba głosów: 155

Udostępnij